به الساپا خوش آمدید

02186017283-85

فرم ثبت نام

نام :

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ELSAPA

ورود کاربران به وب‏‌سایت ELSAPA هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ELSAPA است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین  ELSAPA از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین تمامی توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های ELSAPA منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ELSAPA تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می ­گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تمامی کاربران محترمی که برای اولین بار قصد خرید از  ELSAPAرا دارند، در مرحله ی اول باید در سایت ثبت نام کرده، مشخصات فردی یا شرکت خود را وارد نموده و پس از تایید لینک، که از طرف سایت ELSAPA در ایمیل آن ها برایشان ارسال خواهد شد، می توانند با وارد کردن شناسه کاربری و گذرواژه خود، در قسمت مراحل ثبت سفارش اقدام به خرید نمایند.

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در ELSAPA مبتنی بر اصول مشتری ­مداری و احترام به حقوق مصرف­ کننده است. قیمت‏‌های ارایه شده برای کالاها در ELSAPA قیمت‏‌های تناژ است که غالبا توسط تولید‏کننده یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس برند و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. به همین جهت اگر چنانچه قیمت خرید سفارش شما با بازار مغایرت داشت با معرفی منابع و تایید صحت علاوه بر باز گرداندن مابه­ التفاوت از 3 درصد تخفیف ویژه نیز برخوردار خواهید شد.

قیمت تمامی محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

 

نمایندگی

ELSAPA در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و تمامی سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارایه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به شرکت ELSAPA اطلاع دهید.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، ELSAPA هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

 

ELSAPA خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

نام خانوادگی
جنسیت
آدرس ایمیل
تلفن ثابت :
موبایل :
استان :
شهر :
آدرس :
کد پستی :
نام کاربری :
کلمه عبور :
تکرار کلمه عبور :