به الساپا خوش آمدید

02186017283-85

با درود

 

از اینکه به ELSAPA اعتماد کرده اید از شما متشکریم. در این راستا ELSAPA متعهد می شود بهترین و معتبرترین ضمانت ها را به شما خریداران عزیز اعطا نماید.

لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردیELSAPA به دقت ملاحظه فرمایید.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدماتELSAPA اقدام نماید.

تمامی کاربران محترمی که برای اولین بار قصد خرید از  ELSAPAرا دارند، در مرحله ی اول باید در سایت ثبت نام کرده، مشخصات فردی یا شرکت خود را وارد نموده و پس از تایید لینک، که از طرف سایت ELSAPA در ایمیل آن ها برایشان ارسال خواهد شد، می توانند با وارد کردن شناسه کاربری و گذرواژه خود، در قسمت مراحل ثبت سفارش اقدام به خرید نمایند.

 

راهنمای خرید از ELSAPA

 

1-    استفاده از نوار جستجو در ELSAPA

در بالای صفحه ­ی سایت، نوار ابزار جستجو در ELSAPA وجود دارد که کاربران محترم می توانند با تایپ کردن نام محصول به صورت مستقیم و در کمترین زمان، صفحه محصول مورد نظر خود را مشاهده کنند.

 

2-    استفاده از دسته بندی گروه های محصولات

در صفحه نخست سایت، گروه بندی محصولات قرار دارد که تمامی محصولات قابل عرضه توسط ELSAPA در آن دسته بندی شده و کاربران محترم می توانند از این طریق به محصول مورد نظر دسترسی یابند.

 

3-    انتخاب محصول در صفحه اصلی سایت

کاربر پس از انتخاب کالای درخواستی و اضافه کردن آن به سبد خرید کالا، و کلیک بر روی گزینه پرداخت وارد صفحه منو کاربری می شود و با وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد صفحه نهایی کردن ثبت سفارش می گردد، سپس با مشخص نمودن نحوه پرداخت و نحوه ارسال در پایین صفحه با تیک زدن روی گزینه " شرایط و قوانین خرید را خوانده ام و قبول دارم" درخواست خود را ثبت می کند؛ پیش فاکتور مربوطه برای کاربر محترم نمایان می شود و یک نسخه از آن نیز برای ایشان ایمیل می گردد. پس از آن کاربر می تواند جهت آگاهی از دریافت کالا با واحد پشتیبانی به شماره 7285 8601 021 تماس بگیرد.

توضیح اینکه پس از ثبت سفارش توسط مشتری، حداکثر ظرف مدت 24 ساعت( یک روز کاری) جهت تایید نهایی سفارش با مشتریان محترم تماس حاصل می گردد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

تمامی سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ELSAPA به وسیله ارسال کد سفارش از پیش ­فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. ELSAPA همواره در ارسال و تحویل تمامی سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، درصورتی­که موجودی محصولی در ELSAPAبه پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش یا استرداد وجه سفارش برای ELSAPA محفوظ است یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به ­طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همچنین، تمامی پرداخت ها پس از سفارش ‌از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه می شود.